OBAVIJEST O IZVOĐENJU ONLINE NASTAVE - SRIJEDA

Učitelji od 1. do 4. razreda upućuju učenike obavljati zadatke prema svakodnevnim uputama koje će dobivati preko razrednih grupa. Po želji učenici i dalje mogu pratiti sadržaje MZO-a na HRT3.

Od srijede, 18. ožujka, ​u predmetnoj nastavi  od 5. do 8. razreda počinje nastava u virtualnim učionicama. Sadržaji koje učenici trebaju pratiti bit će postavljeni na poveznicama, po redovnom rasporedu OŠ don Lovre Katića, i to najkasnije do 8 sati tog dana. Obrazovnim sadržajima pristupate tijekom dana, prema svojim obiteljskim mogućnostima

Uputa za učenike:

Kad predmetni učitelji postave sadržaje, potvrdite Like da ste ih vidjeli. Zadaci koji budu zahtijevali praćenje i pisanje u bilježnici bit će tako opisani.

Lajkove je potrebno uputiti svakom predmetnom učitelju jer su dokazi da pratite nastavu te su evidencija izostanaka.

Upute MZO-a o Nastavi na daljinu:

Učenici od 5. do 8. razreda mogu po želji, u slobodno vrijeme, nastaviti pratiti obrazovne sadržaje prema rasporedu emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa na poveznici Sportske televizije ili na Youtube kanalu Sportske Televizije.

Poveznice za virtualne učionice po razredima:

5.a

5.b

5.c

6.a

6.b

6.c

6.d

7.a

7.b

7.c

8.a

8.b

8.c

objavio: Mario Klarić   datum: 12. 3. 2020.