Dani dobrote-eTwining projekt

Učenici 3.a i 3.d razreda u sklopu eTwining projekta Dani dobrote, dana 22. prosinca darivali su samostan Svetog Rafaela u kojem borave osobe s posebnim potrebama, a o kojima skrbe časne sestre služavke Malog Isusa.

Kako i priliči ovom predblagdanskom vremenu darivanja, učenici i njihovi roditelji su pripremili i poslali štićenicima razne darove, od slatkiša do osnovnih potrepština. Štićenici su nam zahvalili na sebi svojstven način, pjesmom, iskrenim veseljem i zagrljajem punim ljubavi na daljinu.

Tko želi u svijet unositi toplinu, mora u sebi nositi vatru.

Tko želi pomoći ljudima, mora biti ispunjen ljubavlju.

Tko želi stvarati mir na zemlji, mora naći mir u srcu.

Sretan i blagoslovljen Božić od srca!

učenici 3.a i 3.d razreda,

učiteljice Anđela Vujević i Jelena Orošnjak i asistentica Mirela Medvidović

objavio: Jelena Žagrović   datum: 23. 12. 2020.

EPIDEMIOLOŠKI KUTAK

PROFESIONALNA ORIJENTACIJA 8.

Poštovani osmaši i roditelji,

u prilogu vam objavljujemo rezultate ljetnog upisnog roka u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. kako bi ste imali kontinuirani uvid u informaciju koja im je vrlo korisna pri izboru srednjoškolskog obrazovnog programa.

« Siječanj 2021 »