DODRODOŠLI NA STRANICU ŠKOLSKE KNJIŽNICE
OŠ DON LOVRE KATIĆA U SOLINU

e-knjige:

Na portalu eLektire možete preuzimati lektirne odnosno naslove za cjelovito čitanje. Kako biste ih mogli preuzeti, potrebno se prijaviti uz pomoć AAI@Edu.HR elektroničkog identiteta, koji ste dobili u školi.

Alfa izdavač - izdavačka kuća Alfa nam je omogućila slobodan pristup knjigama od Svjetskog dana knjige 23.4.2020. do kraja školske godine. Čitajte i uživajte! S knjigom nisi izoliran!

e-slikovnice:

Tvornica snovaosam besplatnih online slikovnica (Bursunsul i Paskualina, Naranče za sve, Dora i naočale, Priča o kravati, Hektor i Leopoldina, Močvara – priča o životu jednog vretenca, Kako je šuma dobila most i Kako ću spasiti abecedu)

Pismo iz Zelengrada - slikovnica i kviz

Korona virusbesplatna knjižica za djecu

e-časopisi i novine:

knjiznica 1

KATALOG KNJIŽNICE

METELWin je knjižnični program koji omogućuje dostupnost kataloga naše knjižnice na internetu. U katalogu se nalaze zapisi cjelokupnog fonda knjižnice: knjige, udžbenici, priručnici, enciklopedije leksikoni, atlasi, časopisi, AV građa, filmovi.

Mjesečne Prinove knjiga možete pregledavati od travnja 2008. godine do danas.